Zaprojektujemy - dostosowując do potrzeb, przedstawimy ofertę - tak aby była kompleksowa i adekwatna do zapotrzebowania, wybudujemy - z dobrej jakości podzespołów, uruchomimy i będziemy dbali aby Państwa instalacja fotowoltaiczna pracowała wydajnie przez długie lata.

Usługi

Bezpłatny audyt, propozycje i przystępne omówienie wszelkich zagadnień związanych z instalacją, wstępny projekt instalacji wraz z wyceną, jeśli zachodzi potrzeba wizualizacja inwestycji.

Zamówienie, dostawa wysokiej jakości podzespołów, profesjonalny montaż i uruchomienie instalacji.

Diagnostyka kamerą termowizyjną, jedyny sposób potwierdzenia poprawnej pracy paneli fotowoltaicznych - u nas zawsze w cenie montażu instalacji.

Personalizacja

Zgodnie z ustawą, sposób rozliczenia z dostawcą energii w przypadku prywatnych inwestycji determinuje jej wielkość dla danego miejsca montażu.

Projekt

Dostosowujemy wielkość instalacji do potrzeb domu, firmy - za duża instalacja jest nie ekonomiczna w przypadku prywatnych inwestycji.

Produkcja energii

Inwerter - serce instalacji fotowoltaicznej, po podłaczeniu do internetu daje praktycznie nieograniczone możliwości analizy danych ilości wytworzonej energii, statystykę i wykresy.

Oszczędności

W całej Europie, na całym Świecie, montaż instalacji daje wymierne korzyści i niemałe oszczędności. Efekt ekologiczny i świadomość ograniczenia emisji CO2 jest równie ważny jak aspekt ekonomiczny.

Założenia

Instalacja fotowoltaiczna jest pierwszym krokiem w kierunku zmian sposobu korzystania z wszelkich poprawiających komfort, a energochłonnych urządzeń, takich jak klimatyzatory, pompy ciepła, czy wreszcie samochodów elektrycznych.

Idea

Nieustanne dążenie do ograniczenia wpływu działalności człowieka, w tym zaniaczyszczenia powietrza, ograniczenia emisji oraz zmian klimatycznych tym wywołanych, kieruje Nas w stronę wykorzystania Energii ze Żródeł Odnawialnych.

Zawiercie

ul. Makowa 21

+48 518 355 356

fotowoltaika.zawiercie@gmail.com